STIHL 5 adet ürün var.

Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler
  • Giriş seviyesi modeli. Marangoz işleri ve yakacak odunu kesiminde kullanılabilir. Yakıt yok,emisyon yok.ses nerdeyse yok Kapalı alanlarda da kullanım için ideal. Egzoz dumanı çıkartmadan, prizden aldığınız elektrik ile kesim yapın. STIHL elektrik motorlu testereleri ile konforlu şekilde kapalı mekanlarda, eve yakın yerlerde kesim yapabilirsiniz.

  • Geliştirilmiş performansı ile giriş seviyesi modeli.Marangoz işleri ve yakacak odunu kesiminde kullanılabilir. Yakıt yok,emisyon yok. Kapalı alanlarda da kullanım için ideal. Egzoz dumanı çıkartmadan, prizden aldığınız elektrik ile kesim yapın. STIHL elektrik motorlu testereleri ile konforlu şekilde kapalı mekanlarda, eve yakın yerlerde kesim...

  • Sessiz motor, hızlı zincir germe,aşırı yük koruması, rahat ve kolay kullanım. Egzoz dumanı çıkartmadan, prizden aldığınız elektrik ile kesim yapın. STIHL elektrik motorlu testereleri ile konforlu şekilde kapalı mekanlarda, eve yakın yerlerde kesim yapabilirsiniz.

  • Sessiz motor, hızlı zincir germe,aşırı yük koruması, rahat ve kolay kullanım, optimum ergonometri, yumuşak sap ve ilave zincir freni - QuickStop Super. Egzoz dumanı çıkartmadan, prizden aldığınız elektrik ile kesim yapın. STIHL elektrik motorlu testereleri ile konforlu şekilde kapalı mekanlarda, eve yakın yerlerde kesim yapabilirsiniz.

  • Profesyoneller düşünülerek tasarlanmış sessiz ancak güçlü motorlu testere. Aşırı yük koruması LED göstergesi ile çok daha komforlu. Egzoz dumanı çıkartmadan, prizden aldığınız elektrik ile kesim yapın. STIHL elektrik motorlu testereleri ile konforlu şekilde kapalı mekanlarda, eve yakın yerlerde kesim yapabilirsiniz.

Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler