İlgili resim

Alpina's way 

  Alpina ile elde edebileceğiniz sonuçlara hayran kalacaksınız. Alpina, güler yüzlü fiyatlarla her bahçe ihtiyacını karşılamak için mükemmel, yüksek kaliteli ürün yelpazesine sahip taze ve yenilikçi bir İtalyan markasıdır. Heyecanlı ve şık ürünlerimiz, evinizdeki bahçe faaliyetlerine en üst düzeyde sonuç ve kişisel memnuniyet sağlayabilir. Zarif sonuçlar veren, bahçelerine bakmayı seven herkes için uygun olan Alpina ürünleri estetik ve tasarım ile kullanım kolaylığı ve manevra kabiliyeti ile eşleşir. Her açıdan en iyi şekilde sunmak için geliştirilen kapsamlı ve şık bir ürün yelpazesi, Avrupa'daki en iyi perakendecilerde bulabilirsiniz. Önerilerimizi takiben Alpina'yı deneyimlemeye başlayın, ne yapabildiğinize hayran kalacaksınız!

Alpina, çim biçme makineleri ve güçlendirilmiş bahçe ekipmanları geniş bir ürün yelpazesi olan ve lider bir firma olan Global Garden Products (GGP) markasıdır. 

GGP Hakkında

GGP Avrupa'nın önde gelen bahçe ürünleri üreticisidir. GGP, markaları ile yüksek kalite ve en ileri teknoloji yenilikleri ve teknolojiyi öne çıkarıyor.  

Grubun kurulduğu 2000 yılından beri dört Avrupa çim biçme makinesi şirketi birleştirildi:

Stiga, Alpina, Mountfield ve Castelgarden. Bu markalar birlikte 90 yıldan fazla geçmişe ve bu alandaki uzmanlığa sahiptir. 2011 yılında Atco da gruba katılmıştır.   

Günümüzde GGP yılda bir milyondan fazla ürün satmaktadır ve satışlar 480 milyon avro olarak değerlendirilmektedir.

GGP'nin merkezi Venedik yakınlarındaki Castelfranco Veneto'da, Avrupa'da 13 şubesi vardır.

Üretim üsleri ; İtalya, Slovakya ve Çin'dedir.

GGP Dünya genelinde 1.550 kişi istihdam ediyor.