tulsan logo ile ilgili görsel sonucu

TULSAN Markası 1975 yılından bu yana Otomatik ve Sabit Sistemli Süt Sağma Makinaları, Hayvan Sulukları, Yem Kırma Makineleri ve Traktör arkası Su Pompaları konusunda yüksek kaliteli üretimi ile Hayvancılık ve Tarım Piyasasında önemli bir yere sahiptir.
 
TULSAN 2009 yılında FİŞEK GRUBU bünyesinde faaliyetlerine devam etmeye başlamıştır. Temel olarak, yenilikçi, kaliteye ve servis konularına yüksek önem veren FİŞEK yapısı, TULSAN Markasını artık uluslararası piyasalarda da bir pay sahibi bir konuma getirmektedir. FİŞEK Grubu bu önemli markayı Yurt içinde ve Yurt dışında hakkettiği yerlere taşımak maksadıyla tüm üretim bandının kapasite arttırımı ve yenilenmesi ile ilgili yatırımları tamamlamıştır. 2010 Yılı itibariyle müşterilerimizden gelen yoğun talebe zamanında cevap verebilmek için yeni fabrikamıza taşınılmıştır.
 
Ürünlerin Uluslararası Standartlarının tescili CE sertifikaları ile tescil edilmiş, üretim bandının ve Satış Sonrası Servis Yeterliliklerinin tescili TSE Uygunluk Sertifikaları ile sağlanmıştır.
 
Ürün geliştirme labaratuarlarımız güncel teknolji ihtiyaçlarına göre yeniden yapılandırılmaktadır. Halihazırda Süt Sağma Makineleri ile ilgili sağlanan gelişme PATENT müracaatlarımızla tescil edilme aşamasındadır.