Uğur Bahçe olarak 2008 yılında sektöre ilk adımımızı attık. Kaliteli ürün satış ve hizmet politikamız ile İlk başladığımız günden bu yana tarım, orman ve park-bahçe makineleri; satış, servis ve yedek parça; satış öncesi ve sonrası verdiğimiz hizmeti devam ettirerek aynı samimiyeti koruduk, memnun müşteri politikasını ilke edindik.

Kuruluş vizyonumuz olan sürekli gelişim ve yenilikler ile ilkelerimizden taviz vermeden, kaliteli marka ürün, zengin yedek parça tedariği ve aynı zamanda bakım hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda büyümeye devam ediyoruz.

Şirketimiz gelişen internet teknolojilerine ayak uydurmuş ve 2011 yılında e ticaret alanında da müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet sunmak için ugurbahce.com’u hizmete açmıştır. Günümüzde bu alt yapının daha ileri seviyelere ulaşması yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

2017 Yılı itibari ile de uzman kadromuz ve marka hizmet anlayışımızla peyzaj ve bahçe, bitki sağlığı kapsamında tarım ilaçları birimini de katarak siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.